Systémové upozornění
Hlavní informace

O co jde?Brehova

Den na Jaderce je projekt Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské, který je určen skupinám středoškoláků, které baví matematika, fyzika, informatika a další přírodní vědy. Nabízíme možnost prožít s našimi vědci jeden den plný exkurzí a přednášek.

Jaká je nabídka exkurzí Dne na Jaderce?

Nanotechnologie, fúzní reaktor, jaderný reaktor, lasery, dozimetrická praviště … to je jen krátký výběr toho, kam mohou studenti středních škol zavítat. Stačí nahlédnout do celé nabídky a vybrat si.

Kdy domlouvat termín exkurze?

Den na Jaderce organizujeme během celého školního roku - od září do konce června. Termín je potřeba domlouvat minimálně 4 týdny dopředu, v případě návštěvy školního reaktoru – 2 měsíce dopředu.

Má Den na Jaderce nějaká omezení, pravidla?

Den na Jaderce je určen skupinám studentů středních škol od 16 let, kteří mají zájem o matematiku, fyziku, energetiku, informatiku a přírodní vědy.

Počet účastníků je omezen - nejméně 8 a maximálně 30 osob z jedné střední školy za 1 školní rok – pozorně si přečtěte pravidla Dne na Jaderce.

Průvodce Dne na Jaderce:

FJFI ČVUT v Praze se nachází ve třech budovách (Břehová 7, V Holešovičkách 2 a v Trojanově 13). Během Dne na Jaderce počítejte s možnostmi přesunu z jedné budovy do druhé dle výběru pracovišť. V případě, že budete mít zájem, zajistíme Vám průvodce Dnem na Jaderce – studenta či doktoranda FJFI ČVUT v Praze, který se o vaši skupinu postará od příjezdu (např. na nádraží) až do ukončení programu exkurze.

Jak  se na exkurzi přihlásit?

Nejlépe e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Chcete se na něco zeptat?

Pokud jste nenašli odpověď, své otázky můžete poslat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás!